-54%NEWШкіряна чоловіча сумка для документів та ноутбука 40x30x8, портфель для офіса SL-21511, Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-21511
4 980 ₴
2 290 ₴
Шкіряна чоловіча сумка для документів та ноутбука чорна SL-21511
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 40 x 30 x 8.
Структура:
- (1) одне спеціальне відділення на липучці для ноутбука;
- (1) одне основне відділення;
- (2) дві накладні кишені для портмоне та мобільного;
- (1) одне приховане відділення на блискавці.
Опис:
Виготовлено сумку з натуральної шкіри найвищої якості флотар, характерними ознаками якої є зернистість, що надає аксесуару з такої шкіри шляхетності та солідності.
Основне відділення досить вмістовне, в нього можна помістити великий ноутбук 16 дюймів і ще залишиться місце для інших речей. Так само є спеціальне відділення на липучці для меншого ноутбука або габаритного планшета. Передбачено дві накладні кишені для портмоне та мобільного , є приховане відділення на блискавці.
Шкіряна чоловіча сумка для документів та ноутбука 40x30x8, портфель для офіса SL-21511, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Стать | Чоловічий |
| Продавець | Little Sam |
| Тип | Портфель |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 290 ₴










