-58%NEWШкіряний чорний чоловічий слінг 33х15х7, сумка рюкзак на одне плече TIDING BAG A25F-617 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-A25F-617-1A
3 080 ₴
1 290 ₴
Шкіряний чорний чоловічий слінг рюкзак на одне плече TIDING BAG A25F-617-1A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 33х15х7.
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одне відділення відкритого типу
- (1) кишеня на блискавці лицьового боку;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Чорний слінг в зернистої шкірі. Для перенесення використовується плечовий ремінь, що регулюється по довжині. Рюкзак має два основних відділення на блискавці, з лицьової сторони є кишеня відкритого типу і вертикальний кишеня на блискавці. З тильної сторони також є кишеня на блискавці вертикального типу. Всередині слінгу є маленькі кишені для дрібниць
Шкіряний чорний чоловічий слінг 33х15х7, сумка рюкзак на одне плече TIDING BAG A25F-617-1A чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴










