-58%NEWСумка-слінг чоловіча на плече 17х32х7, нагрудний шкіряний рюкзак для міста TIDING BAG M Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-MK16094
3 080 ₴
1 290 ₴
Сумка-слінг чорна чоловіча шкіряна TIDING BAG MK16094
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 17х32х7.
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці лицьового боку;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
- (1) одне відділення на блискавці з тильного боку.
Опис:
Месенджер на одне плече, виконаний з натуральної шкіри
Особливості: практичний, з кишенями та відділеннями різної величини, у які помістяться всі необхідні речі, зокрема невеликий ґаджет, телефон, портмоне, документи, ключі та інші дрібниці. Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Сумка-слінг чоловіча на плече 17х32х7, нагрудний шкіряний рюкзак для міста TIDING BAG MK16094 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴










