-58%NEWЧоловічий слінг шкіряний 32х18х8, сумка рюкзак на плече зерниста, бананка для документі Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-23242
3 080 ₴
1 290 ₴
Чоловіча сумка-слінг шкіряна чорна на плече зерниста 23242
Характеристики:
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Розмір (ШхВГ, см): 32x18x8;
- Країна-виробник: Туреччина.
Структура:
- (1) одна основна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці.
Опис:
Якісна чоловіча сумка через плече із щільної зернистої шкіри. Модель виконана в доволі грубій шкірі, що прослужить вам не один рік. Сумка дуже практична і зовсім невибаглива у догляді. Модель можна носити на правому або лівому плечі. Всередині - якісна текстильна підкладка. Фурнітура сріблястого кольору. Сумка чудово замінить вам барсетку, а також стане чудовим помічником у дорогу. Купити сумку можна у нашому магазині за найкращою ціною. Виріб стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
Чоловічий слінг шкіряний 32х18х8, сумка рюкзак на плече зерниста, бананка для документів23242 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴










