-55%NEWШкіряна чоловіча ділова сумка 38x29x8, папка портфель для роботи Tiding Bag 30987 чорн Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-30987
5 080 ₴
2 290 ₴
Шкіряна чоловіча ділова сумка-портфель чорна Tiding Bag 30987
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 38 x 29 x 8.
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (3) три зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
- Регульований плечовий ремінь
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка-нужний аксесуар для ділового чоловіка. Закривається на блискавку. Колір фурнітури — чорна. Фурнітура — метал. Підкладка - текстиль. Знімний плечовий ремінь регулюється за довжиною. Стане незамінним помічником для Вас на кожен день як в офісі, так і в повсякденному житті.
Шкіряна чоловіча ділова сумка 38x29x8, папка портфель для роботи Tiding Bag 30987 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 380 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Підкладка | Так |
| Продавець | Little Sam |
| Тип сумки | Ділова |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 290 ₴










