-55%NEWРюкзак чоловічий шкіряний 28х40х14, міська сумка наплічна для ноутбука та документів, ч Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-B2-7371A
4 880 ₴
2 190 ₴
Рюкзак чоловічий шкіряний. Чорний міський рюкзак для ноутбука та документів Tiding Bag B2-7371A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туречччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 28х40х14 см.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
Рюкзак чоловічий шкіряний 28х40х14, міська сумка наплічна для ноутбука та документів, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 190 ₴










