-55%NEWМіський чоловічий шкіряний рюкзак 28х42х18, сумка на плечі для ноутбука Tiding Bag B2-0 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-B2-03555A
4 880 ₴
2 190 ₴
Міський чоловічий рюкзак шкіряний чорний Tiding Bag B2-03555A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28х42х18.
- Виробник: Туречччина;
Структура:
- (2) два вмістовні відділення на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві зовнішні бічні кишені.
Опис:
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри - практичний та стильний аксесуар на кожен день. Має два основні відділення на блискавці. Усередині додатково розміщено дві кишені для дрібниць. Ззовні з лицевого боку є одна вмістовна кишеня на блискавці та дві бокові кишені. З тильного боку - одна вертикальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Колір фурнітури – під срібло. Фурнітура – метал. Плечові шлейки тканинні зі шкіряними вставками регулюються по довжині.
Міський чоловічий шкіряний рюкзак 28х42х18, сумка на плечі для ноутбука Tiding Bag B2-03555A, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 190 ₴









