-49%NEWЖіночий рюкзак молодіжний шкіряний міський 23х30х13, сумка на спину для роботи, чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-73354
3 889 ₴
1 990 ₴
Жіночий рюкзак молодіжний шкіряний міський чорний 73354
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 23 х 30 х 13
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.
Жіночий рюкзак молодіжний шкіряний міський 23х30х13, сумка на спину для роботи, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 990 ₴










