-54%NEWШкіряна чоловіча сумка 17х21х5, барсетка через плече Tiding Bag 4134A чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-4134A
2 789 ₴
1 290 ₴
Шкіряна чоловіча сумка через плече чорна Tiding Bag 4134A
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ, см):17 х 21 х 5
- Виробник: Туреччина;
Структура:
- (2) два основних відділення;
- (2) два відділення всередині;
- (2) два відділення на лицьовій стороні;
- (1) одне відділення на тильній стороні.
Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної шкіри. Для носіння використовується плечовий ремінь, що регулюється по довжині. На сумку встановлена надійна металева фурнітура. Сумка має два автономних відділення на блискавці. З лицьового боку дві зовнішні кишені на блискавці, другий на клапані. З тильної сторони є кишеня на блискавці. Всередині сумки є кишені для дрібниць. Фурнітура – якісна і надійна. Шви - рівні і акуратні. Невеликий за розмірами мессенлжер може вмістити планшет, щоденник, телефон, гаманець та інші важливі речі, для яких передбачені місткі відділення та функціональні кишені.
Шкіряна чоловіча сумка 17х21х5, барсетка через плече Tiding Bag 4134A чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴









