-56%NEWЧоловіча шкіряна сумка планшет 18х21х7, барсетка через плече Tiding Bag LA3314-1BL чорн Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-LA3314-1BL
2 689 ₴
1 190 ₴
Шкіряна чоловіча чорна сумка через плече Tiding Bag LA3314-1BL
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х21х7.
Структура:
- сумка має регульований ремінь через плече;
- сумка має два відділення, які застібаються за допомогою блискавок;
- сумка виготовлена з натуральної шкіри із застосуванням якісної фурнітури;
- сумка вміщує формат А5.
Опис:
Практична чоловіча сумка виготовлена з якісних матеріалів: натуральної шкіри, текстильної підкладки та металевої фурнітури. Чоловіча сумка має зручний регульований ремінь через плече. Ця шкіряна сумка-месенджер має два відділення, які закриваються блискавкою. На тильній стороні сумки розташована кишеня, яка так само закривається блискавкою. На своїй лицьовій частині ця шкіряна сумка має ще дві кишені, які також закриваються за допомогою блискавок.
Чоловіча шкіряна сумка планшет 18х21х7, барсетка через плече Tiding Bag LA3314-1BL чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 190 ₴









