-56%NEWСумка-барсетка чоловіча 19х22х5, месенджер через шкіряне плече Tiding Bag BON6165 чорни Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-BON6165
2 680 ₴
1 190 ₴
Сумка-барсетка чоловіча счерез плече шкіряна чорна Tiding Bag BON6165
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра
- Колір: Чорний
- Виробник: Туреччина
- Розміри: (ШхВхГ) 19 х 22 х 5
Структрура:
- (2) Два вмісткі відділення на блискаці
- (2) На лицевій стороні дві кишені на блискавці
- (1) На тильній стороні кишенька на блискавці
- (1) В середені прихована кишеня
Опис:
На цій сторінці представлена сумка середнього розміру. Має достатню кількість кишень та відділень для зручної організації особистих кишенькових речей та інших предметів. Ця сумка акуратно пошита із справжньої зернистої шкіри, стійкої до потертостей завдяки спеціальній обробці. Металева фурнітура не тільки є одним із найкращих варіантів для такого виробу, але й гармонійно поєднується із чорним кольором сумки.
Сумка-барсетка чоловіча 19х22х5, месенджер через шкіряне плече Tiding Bag BON6165 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 190 ₴










