-55%NEWШкіряний чоловічий портфель для документів та ноутбука 39x28x8, сумка папка ділова MK39 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-MK39848
4 179 ₴
1 889 ₴
Шкіряна чоловіча сумка-портфель для документів та ноутбука чорна MK39848
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 39 x 28 x 8.
Структура:
(1) одне основне відділення на блискавці
(2) дві кишені на лицьовій стороні
(1) одне відділення на блискавці на тильній стороні
(1) одне відділення для ноутбука
(1) один потайна кишеня на блискавці
Опис:
Функціональна офісна сумка пошита з натуральної шкіри. При виготовленні цієї чоловічої сумки була використана якісна фурнітура. Ця офісна сумка має досить багато кишень, які роблять її досить функціональним і практичним. В основному відділенні сумки розташовані внутрішні кишені, в тому числі спеціальний карман для гаджетів з діагоналлю до 16 дюймів. Так само, офісна сумка ще оснащена знімним регульованим ременем через плече.
Шкіряний чоловічий портфель для документів та ноутбука 39x28x8, сумка папка ділова MK39848 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 889 ₴










