-56%NEWЧоловічий шкіряний слінг на одне плече 18х32х7, сумка-бананка для міста TIDING BAG 6286 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-62867
3 180 ₴
1 390 ₴
Чоловічий шкіряний слінг на одне плече сумка-слінг чорна TIDING BAG 62867
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: Коричнева;
- Розміри (ШхВхГ): 18х32х7.
- Виробник: Туреччина
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловіча сумка-слінг дуже практична та зручна. Її можна носити й на плечі, і через плече. Водночас регульований ремінь не тисне і не тріт. Два роздільні відділення застібаються блискавками та вирізняються місткістю. Для зручності в чоловічій шкіряній сумці передбачені дві кишені: спереду та на спинці. Оскільки вони не великі, то в них можна покласти ключі, гаманець, окуляри або документи, і вони завжди будуть під рукою. Гладка шкіра, з якої виготовлена модель, є зносостійкою, тому не стирається під час носіння.
Чоловічий шкіряний слінг на одне плече 18х32х7, сумка-бананка для міста TIDING BAG 62867 коричнева
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 390 ₴





