-44%NEWЧоловіча нагрудна сумка рюкзак 31х17х9, бананка зі шкіри на плечі Tiding Bag 79906 чорн Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-79906
2 285 ₴
1 290 ₴
Шкіряна чоловіча нагрудна сумка слінг Tiding Bag 79906
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорна;
- Розміри (ШхВхГ): 31х17х9.
- Виробник: Туреччина
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий шкіряний слінг із гладкої шкіри - це стильний та практичний аксесуар, створений для комфортного носіння речей. Слінг має два відділення, які дозволяють організувати ваші речі та аксесуари. Виготовлений із високоякісної гладкої шкіри, цей слінг виглядає елегантно та привертає увагу. Зручна регульована лямка дозволяє підлаштувати слінг під вашу фігуру та переваги. Будьте стильними та організованими з цим чоловічим шкіряним слінгом із гладкої шкіри на два відділення.
Чоловіча нагрудна сумка рюкзак 31х17х9, бананка зі шкіри на плечі Tiding Bag 79906 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴






