-56%NEWЧоловічий рюкзак для ноутбука та поїздок з натуральної шкіри 40х30х16, сумка наплічна T Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-SB-133863
5 190 ₴
2 295 ₴
Чоловічий шкіряний рюкзак для ноутбука і подорожей Tiding Bag SB-133863
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 40х30х16cm
- Виробник: Туреччина;
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені з лицьового боку на блискавці;
- (3) три накладні внутрішні кишені;
- (1) одна вертикальна зовнішня кишеня на блискавці;
- (2) два регульованих плечових ременів із текстилю.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний та місткий. На лицьовій стороні розташовані дві функціональні кишені. Основне відділення велике. Фурнітура якісна. Модель відмінно підійде для сучасних стильних чоловіків.
Чоловічий рюкзак для ноутбука та поїздок з натуральної шкіри 40х30х16, сумка наплічна Tiding Bag, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 295 ₴










