-56%NEWЧоловічий шкіряний рюкзак для поїздок та відпочинку 30х40х16, сумка наплічна Tiding Bag Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-59331
5 380 ₴
2 390 ₴
Чоловічий шкіряний рюкзак для ноутбука і подорожей чорний Tiding Bag 59331
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30 х 40 х16.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташовані функціональні кишені. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підійде під ноутбук 15'
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок та відпочинку 30х40х16, сумка наплічна Tiding Bag 59331, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 390 ₴









