-57%NEWШкіряний чоловічий рюкзак міський 30х41х12, сумка на плечі для ноутбука та документів T Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-20334
5 277 ₴
2 287 ₴
Шкіряний чоловічий рюкзак міський для ноутбука та документів чорний Tiding Bag 20334
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеня на блискавці;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підходить під 15' ноутбука
Шкіряний чоловічий рюкзак міський 30х41х12, сумка на плечі для ноутбука та документів Tiding Bag 20334 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 287 ₴










