-56%NEWЧоловічий міський шкіряний рюкзак 28х39х15, сумка наплічна для роботи та подорожей Tidi Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-60320
5 380 ₴
2 390 ₴
Чоловічий міський шкіряний рюкзак чорний Tiding Bag 60320
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 28х39х15cm.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеня на молнии;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) всередині прихована кишеня.
Опис:
Стильний шкіряний чоловічий рюкзак Tiding Bag N2-191116-3A виготовлений із натуральної шкіри чорного кольору, що має зернисту матову текстуру.
Усередині — рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є дві перегородки кишень відкритого типу та кишеня на блискавці з розмірами 25х25 см.
Збоку з боку головної стінки рюкзака розташована кишеня на змійці розміром 20х16 см.
З лицьового боку розташована кишеня на блискавці з розміром 24х28 см і вкладка на блискавці 20х28.
З задньої частини спинка рюкзака зроблена з м'якої сіточки, що робить його дуже зручним для довгих прогулянок.
Рюкзак чудово тримає форму.
Чоловічий міський шкіряний рюкзак 28х39х15, сумка наплічна для роботи та подорожей Tiding Bag 60320 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 390 ₴










