-53%NEWШкіряна чоловіча сумка для ноутбука 40х30х8, офісний діловий портфель Tiding Bag M364A Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-M364A
4 921 ₴
2 290 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим.
Шкіряна чоловіча сумка-портфель для ноутбука Tiding Bag M364A
Характеристики:
- стиль класика
- каркасна модель
- теляча шкіра
- зерниста поверхня
- колір: чорний
- розміри (см): 40 х 30 х 8
- одне основне відділення + кишені
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна велика внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна перегородка на липучці для ноутбука;
- (1) Одна зовнішня кишеня під накидним клапаном;
- (1) Одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловіча сумка з натуральної телячої шкіри. Каркасна форма запобігає деформації вмісту, зокрема документів. Підкладка виготовлена зі щільної тканини нейтрального кольору. Надійні анатомічні ущільнені ручки забезпечують максимальний комфорт під час носіння сумки в руці. Усередині розташоване відділення для ноутбука з фіксатором, велика кишеня на блискавці, 2 відсіки для ручок, 2 кишені відкритого типу для мобільних телефонів або окулярів. З лицьового боку містка кишеня на блискавці, прикрита невеликим навісним клапаном. З тильного боку кишеня для швидкого доступу до необхідних дрібниць — портмоне або візитниці. Наплічну шлейку, виготовлену зі щільного текстилю, можна відстебнути за потреби.
Шкіряна чоловіча сумка для ноутбука 40х30х8, офісний діловий портфель Tiding Bag M364A чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Глибина | 80 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Стать | Чоловічий |
| Продавець | Little Sam |
| Тип | Портфель |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 290 ₴










