-50%NEWБілий набір меблів стіл та стілець, дитячий столик хмарка 46х70х40 і стільчик зайчик 26 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-217612
4 380 ₴
2 190 ₴
Дитячий столик хмарка і стільчик білий зайчик. Для гри, малювання, навчання!
Характеристики:
Стіл хмарка:
- Розмір (ВхДхШ): 46х70х40 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (85-120 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
Білий набір меблів стіл та стілець, дитячий столик хмарка 46х70х40 і стільчик зайчик 26.5х26х25 для гри, малювання, навчання
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 460 см |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина | 400 см |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Довжина | 700 см |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність надбудови | Немає |
| Наявність | На складі |
| Опори | дерево |
| Продавець | Little Sam |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 190 ₴










