-50%NEWДитячи набір столик та стільчик, стіл хмаринка білий 46х70х40 і стільчик ведмедик рожев Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-771932
4 380 ₴
2 190 ₴
Дитячий білий стіл хмарка і стільчик ведмедик дитячий рожевий. Дитячий столик білосніжний.
Характеристики:
Стіл хмарка:
- Розмір (ВхДхШ): 46х70х40 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (85-120 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀
Дитячи набір столик та стільчик, стіл хмаринка білий 46х70х40 і стільчик ведмедик рожевий 26.5х26х25,
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 190 ₴










