-23%NEWСтіл прямокутний 46х60х45 і стілець корона 26.5х26х25, столик та стільчик для хлопчика, Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-234418
5 694 ₴
4 380 ₴
Прямокутний стіл і стільчик дитячий біла корона. Столик для уроків, ігор, їжі
Характеристики:
Стіл
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (85-120 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀
Стіл прямокутний 46х60х45 і стілець корона 26.5х26х25, столик та стільчик для хлопчика, білий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Висота | 460 см |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина | 450 см |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина | 600 см |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність надбудови | Немає |
| Наявність | На складі |
| Опори | дерево |
| Продавець | Little Sam |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 380 ₴










