-50%NEWСтіл прямий 46х60х45 і стілець крильця метелик 26.5х26х25, столик та стільчик для дівчи Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-255112
4 380 ₴
2 190 ₴
Дитячий прямокутний стіл і стільчик метелик з білим сидінням. Столик рожевий дитячий
Характеристики:
Стіл прямокутний:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (85-120 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀
Стіл прямий 46х60х45 і стілець крильця метелик 26.5х26х25, столик та стільчик для дівчинки, рожевий з білим
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 190 ₴










