-26%NEWПодушка м'яка для дитячого стільчика 23х28, сіра Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-628
379 ₴
279 ₴
Подушка м'яка для дитячого стільчика
Опис:
Подушка стане незамінним аксесуаром для комфорту вашої дитини під час сидіння на стільці. Подушка кріпиться до стільця за допомогою зав'язок. Має високу якість пошиття і зносостійку.
Подушка виготовлена із натуральної бавовняної тканини, прикрашена симпатичними малюнками 3 видів. Матеріал практичний та міцний, прослужить довгий час без втрати якості. Як наповнювач використовується антиалергенне поліефірне силіконізоване. волокно.
Характеристики:
- Розміри: 23х28 см
- Дизайн та декор: з короною, в горошок, із зірочкою.
- Форма: прямокутна;
- Вага: 200г.
- Висота: 3см
- Колір: сірий, рожевий.
- Країна-виробник товару: Україна
- Рекомендації щодо догляду: рекомендується ручне прання подушки при температурі не більше 30 ℃ з м'якими миючими засобами. Чи не відбілювати.
Подушка м'яка для дитячого стільчика 23х28, сіра
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Наповнювач | Синтепух |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 |
| Висота подушки | 3 см |
| Довжина подушки | 28 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Продавець | Little Sam |
| Стан | Нове |
| Тип | Декоративна |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Ширина подушки | 23 см |
- Ціна: 279 ₴










