-33%NEWШкіряний червоний ремінь Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-8584
899 ₴
599 ₴
Шкіряний червоний ремінь
Характеристики:
-
Матеріал ременя: натуральна шкіра;
-
Колір ременя: червоний;
-
Розміри: 115 см. х 3 см.
Опис:
Виріб виконаний із натуральної телячої шкіри.
Універсальна модель ремня підійде як для повсякденного носіння. так і для вечірнього вбрання. Ремінь стане чудовим доповненням до Вашого образу.
Ремінь – універсальна деталь жіночого гардеробу, тому важливо знати, якою довжиною він має бути, як правильно його одягати. Пікантний акцент, що створює на талії, він миттєво робить силует більш жіночним та витонченим, надає йому лиску та витонченості. Перебуваючи на піку популярності, допомагає у конструюванні ультрамодних аутфітів, неймовірно стильних луків.
Шкіряний червоний ремінь
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Длина ремня | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Червоний |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 599 ₴




