-51%NEWЧоловічий портмоне з натуральної шкіри ST Leather B104 Коричневий Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-В104
1 749 ₴
850 ₴
Чоловічий портмоне з натуральної шкіри ST Leather B104
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 11х9х2,5
Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (3) три секції для пластикових карток;
- (2) дві приховані кишені;
- (1) одна кишеня для монет на кнопці.
Опис:
Безпрограшним варіантом для зберігання особистих коштів є шкіряний гаманець із безліччю відсіків та секцій. Для банкнот відведено 3 відділення, одне з них на блискавці - саме так зручно тримати запас грошей. Документи можна покласти у 2 приховані кармани, подалі від цікавих очей. У чоловічому гаманці також знайдеться місце для монет - компактна кишеня з кнопкою всередині аксесуара.
Чоловічий портмоне з натуральної шкіри ST Leather B104 Коричневий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 850 ₴










