-50%NEWКласичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри ST Leather ST102 Чорний Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-ST102
1 780 ₴
890 ₴
Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри ST Leather ST102
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5 х9,5х2,5
Структура:
- (3) три секції для купюр (одна на блискавці);
- (4) чотири прозорих віконця;
- (3) три секції для карток;
- (1) одна прилегла кишеня;
- (1) одна монетниця на кнопці.
Опис:
Шкіряний гаманець відповідного дизайну легко поміститься в кишеню піджака, куртки чи пальта. Чоловікам сподобається тримати купюри та монети в одному місці. У виробі є 3 відділення для великих банкнот, одне з них на блискавці. Для монет є кишеня на кнопці. У секціях чоловічого гаманця зручно носити карти для безготівкового розрахунку. Прозорі віконця підійдуть для візиток, фото та прав.
Класичне чоловіче портмоне з натуральної шкіри ST Leather ST102 Чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 890 ₴










