-51%NEWКоричневе чоловіче портмоне з натуральної шкіри з фіксацією ST Leather ST103 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-ST103 Coffee
1 745 ₴
850 ₴
Чоловіче портмоне з натуральної шкіри з фіксацією ST Leather ST103
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5 х9,5х2,5
Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) чотири секції під пластикові картки;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (2) дві кишеньки з прозорими віконцями;
- (1) одна внутрішня монетниця на кнопці.
Опис:
Чоловіче портмоне з натуральної шкіри виготовлене в класичному стилі, тому завжди залишається в тренді. Все банкноти, не згинаючи, можна розкласти у 3 відділення по номіналам. Гроші для непередбачених витрат доцільно зберігати у кишені на блискавці. Кредитні картки помістяться у спеціальні секції, звідки їх легко дістати. У цьому шкіряному гаманці є внутрішня монетниця на кнопці та дві прозорі секції для документів або візиток.
Коричневе чоловіче портмоне з натуральної шкіри з фіксацією ST Leather ST103
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 9.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 850 ₴










