-46%NEWЧорне шкіряне портмоне з відділом для документів Marco Coverna MCBK10-805 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-MCBK010-805 black
3 244 ₴
1 749 ₴
Шкіряне чоловіче портмоне з відділенням для документів Marco Coverna MCBK10-805
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 12,5х10х3,5
Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (3) три секції для кредитних карток;
- (1) одна прилегла кишеня;
- (2) дві великі прозорі кишені для документів;
- (1) одна прозора кишеня;
- (1) одна монетниця;
- (1) одна вертикальна врізна кишенька на блискавці.
Опис:
Чоловіче портмоне з натуральної шкіри - ідеальне рішення для бізнесменів. Три секції для купюр дуже вмістовні, тому можна носити велику суму. Додатково у виробі передбачена ще одна прилегла кишеня для грошей. Для дрібних речей або записок вдало підходить вертикальна кишенька на блискавці. На особливу увагу заслуговують дві великі прозорі кишені, в яких зручно зберігати документи. Перепустку або посвідчення краще покласти у прозоре віконце. Завдяки простому дизайну чоловічого гаманця показувати документи не складе труднощів. Кредитні/банківські картки розташовуються у трьох секціях, а монети — у спеціальній монетниці. З цим портмоне у чоловіка все потрібне буде на відстані витягнутої руки.
Чорне шкіряне портмоне з відділом для документів Marco Coverna MCBK10-805
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 749 ₴










