-55%NEWЧорний чоловічий гаманець вертикального типу з натуральної шкіри на магніті Marco Cover Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-MC-1286
2 180 ₴
990 ₴
Чоловічий гаманець вертикального типу з натуральної шкіри на магніті Marco Coverna MC-1286
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 9,5х12,5х2
Структура:
- (1) одне відділення для купюр;
- (7) сім секцій для карток;
- (5) п'ять прилеглих кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня з розширювачем на блискавці.
Опис:
Шкіряний чоловічий гаманець відрізняється нестандартним дизайном, оскільки виконаний вертикально. Хоча для купюр тільки одне відділення, 5 прилеглих кишень також чудово підходять для зберігання грошей. Виріб фіксується магнітом. У вільному доступі знаходяться 7 секцій для банківських карток, що легко виймаються. Для монет найкраще використовувати зовнішню кишеньку на блискавці. Спеціальний бічний розширювач дозволить покласти у відділення більше монет.
Чорний чоловічий гаманець вертикального типу з натуральної шкіри на магніті Marco Coverna MC-1286
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 12.5 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 990 ₴








