-38%NEWШкіряна обкладинка для паспорта з написом Ukraine Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-3862
790 ₴
490 ₴
Шкіряна обкладинка для паспорта з написом Ukraine
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий, червоний, світло-коричневий, зелений
- Розміри (ШхВхГ, см): 13.5 х 10 х 0,8
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для паспорта. Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, позаяк вони тільки посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Усі сліди часу тільки нададуть індивідуальності обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Шкіряна обкладинка для паспорта з написом Ukraine
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 490 ₴










