-30%NEWОрганайзер для автомобільних документів Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-8820
990 ₴
690 ₴
Органайзер для автомобільних документів
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: зелений, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 13.5 х 10 х 0,8
Опис:
Гарна та високоякісна шкіряна обкладинка для автодокументів . Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, позаяк вони тільки посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Усі сліди часу тільки нададуть індивідуальності обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Органайзер для автомобільних документів
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 13.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 690 ₴






