-50%NEWОбкладинка на військовий квиток 9258 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-9258
1 120 ₴
560 ₴
Обкладинка на військовий квиток 9258
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: оливковий.
- Розміри (ШхВхГ, см): 13.5 х 10 х 0,8
Опис:
Гарна та високоякісна шкіряна обкладинка для воєнного квитка. Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, тому що вони лише посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Всі сліди часу тільки додадуть особливості обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Обкладинка на військовий квиток 9258
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 560 ₴





