-47%NEWСтильна чоловіча бананка з натуральної гладкої шкіри 14х25х10, сумка нагрудна для телеф Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-NM-50358
3 580 ₴
1 890 ₴
Стильна чоловіча бананка із натуральної гладкої шкіри NM-50358
Характеристики:
- Виробник: Украина
- Тип: бананка
- Розміри (см): 14 х 25 х 10
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня.
- (1) одне відділення на тильній стороні
Опис:
Вмістовна бананка із натуральної шкіри, яка ідеально підійде до чоловічого образу. Одне основне відділення бананки є досить об'ємним. Також є два додаткових відділення-кишені на блискавці ззовні – одне з лицевої, друге - з тильної сторони. Ремені бананки регульовані знімні, мають надійне кріплення. Особливістю цієї моделі є те, що частини ременя застібаються за допомогою якісного фастексу, що дозволяє зручно носити бананку на поясі.
Стильна чоловіча бананка з натуральної гладкої шкіри 14х25х10, сумка нагрудна для телефону NM-50358 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 890 ₴










