-50%NEWСтолик з відкидним верхом 53х60х45 і стільчик метелик 26.5х26х25, стіл та стілець для з Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-316241
6 500 ₴
3 250 ₴
Дитячий столик і стільчик метелик білий. Столик із нішею для олівців і розмальовок
Характеристики:
Стіл із шухлядою:
- Розмір (ВхДхШ): 53х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина ящика: 65 мм
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
- Підіймальний механізм: Фіксується у верхньому положенні
Стільчик розміри:
Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно до госту для дітей 2 групи зросту (85-120 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀Кришка з підіймальним механізмом, де міститься ящик для зберігання приладдя
⠀
Столик з відкидним верхом 53х60х45 і стільчик метелик 26.5х26х25, стіл та стілець для злопчика від 1 року, білий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Склад комплекту | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 10 |
| Тип столу за своїм призначенням | для творчості |
| Висота | 530 см |
| Висота від підлоги | 530 мм |
| Глибина | 450 см |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина | 600 см |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість тумб | 1 шт |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Опори | дерево |
| Продавець | Little Sam |
| Зрістова група | № 1 |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 250 ₴










