-46%NEWСумка-бананка для телефону 11х25х8, стильний слінг із натуральної гладкої шкіри TD-3184 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-31848
3 480 ₴
1 890 ₴
Сумка-бананка чоловіча стильна із натуральної гладкої шкіри чорна TD-31848
Характеристики:
- Виробник: Україна
- Тип: барсетка
- Розміри (см): 11 х 25 х 8
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Лаконічна чоловіча бананка із натуральної шкіри чорного кольору з фурнітурою під срібло. Бананка зручно розміщується на тілі та дозволяє непомітно носити всі необхідні речі при собі. Бананка має одне велике відділення на блискавці, усередині якого є бокова кишеня, а також одне додаткове відділення на блискавці (з передньої частини бананка ). Ремінець бананка регульований, не знімний, має надійне кріплення.
Сумка-бананка для телефону 11х25х8, стильний слінг із натуральної гладкої шкіри TD-31848 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 890 ₴









