-53%NEWПоясна бананка унісекс 14х25х8, сумка конверт для телефону та документів TD-54928 чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-54928
2 789 ₴
1 299 ₴
Топ! Поясна сумка-бананка чоловіча шкіряна чорна TD-54928
Характеристики:
- Виробник: Туреччина
- Тип: бананка
- Розміри (см): 14 х 25 х 8
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (6) шість відділень для карток;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискаві з лицьової сторони;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці із задньої сторони.
Опис:
Лаконічна чоловіча бананка із натуральної шкіри чорного кольору з фурнітурою під срібло. Бананка зручно розміщується на тілі та дозволяє непомітно носити всі необхідні речі при собі. Бананка має одне велике відділення на блискавці, усередині якого є бокова кишеня, а також одне додаткове відділення на блискавці (з передньої частини бананка ). Ремінець бананка регульований, не знімний, має надійне кріплення.
Поясна бананка унісекс 14х25х8, сумка конверт для телефону та документів TD-54928 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 4 |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 299 ₴










