-58%NEWЧоловіча сумка-бананка через плече 18х32х7, рюкзак унісекс на груди з натуральної шкіри Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-3280
3 080 ₴
1 290 ₴
Шкіряна сумка-слінг, рюкзак через плече чорна TIDING BAG 3280
Характерики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШХВГ, см): 18х32х7.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одна зовнішня передня кишеня на блискавиці.
- (1) одна зовнішня задня кишеня відкритого типу
- (2) дві внутрішні кишені
Опис:
Молодіжна сумка-слінг через плече. Сумка зроблена з натуральної шкіри з текстурою флотар. Завдяки такій моделі ви покращите комфорт пересування по місту. У ній ви зможете легко розмістити ключі, телефон, гаманець та інші дрібниці,
Фактично, це такий же маленький рюкзачок, ось тільки ремінь у нього один, точніше - це лямка. Але оскільки вона прикріплена до себе, то змушує сумку залишатися як на грудях, так і на спині, не зміщуючись. Поряд з розкішним стилем, слінг є практичною і функціональною сумкою.
Чоловіча сумка-бананка через плече 18х32х7, рюкзак унісекс на груди з натуральної шкіри TIDING BAG 3280 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 290 ₴










