-56%NEWШкіряна обкладинка для ID-паспорта та водійських прав 2186-1B Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-2186-1B
880 ₴
390 ₴
Шкіряна обкладинка для ID-паспорта та водійських прав 2186-1B
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, світло-коричневий, темний шоколад, бузковий, олива, сіро-блакитний
- Розміри (ШхВхГ, см): 10 х 7 х 0,5
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для автодокументів . Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, тому що вони лише посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Всі сліди часу тільки додадуть особливості обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
Шкіряна обкладинка для ID-паспорта та водійських прав 2186-1B
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 390 ₴










