-50%NEWЧоловічий шкіряний гаманець люкс, чоловіче портмоне натуральна шкіра HORTON 301B Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-НОRТОN 301B
1 780 ₴
890 ₴
Чоловічий шкіряний гаманець люкс, чоловіче портмоне натуральна шкіра HORTON 301B
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 14*10.5*2.5
Структура:
- (2) два відділення для купюр (одне на блискавці);
- (1) один знімний блок для автодокументів;
- (1) одне відділення під паспорт;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (8) вісім секцій під карти;
- (1) одна монетниця.
Опис:
Чоловіче портмоне у вигляді книжечки виконане у класичному стилі. У ньому є не лише 2 відділення для купюр, а й об'ємний блок для документів, де можна розмістити права водія і техпаспорт на автомобіль. Прилеглі кишені можна використовувати для зберігання грошей на "чорний день". У шкіряному гаманці також є місце для восьми банківських карток та відділення для паспорта. Монети зручно носити у кишені на кнопці.
Чоловічий шкіряний гаманець люкс, чоловіче портмоне натуральна шкіра HORTON 301B
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 14 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 890 ₴










