-45%NEWЧоловічий гаманець натуральний гаманець чорний, коричневий HORTON 208 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-HORTON 208B
1 530 ₴
840 ₴
Чоловічий гаманець натуральний гаманець чорний, коричневий HORTON 208
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 9.5*11*2
Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (8) вісім секцій для карток (одна прозора);
- (1) одна прилеглі кишені;
- (1) одна монетниця на кнопці.
Опис:
Класичний шкіряний гаманець невеликого розміру, але досить вмістовний. У ньому є 8 секцій для банківських карток та прилегла кишеня, куди помістяться права, перепустка або візитка. Купюри можна скласти в 3 вмістовні відділення, звідки їх зручно діставати при розрахунку. Також у цьому чоловічому гаманці всередині знайдеться кишенька для монет на кнопці.
Чоловічий гаманець натуральний гаманець чорний, коричневий HORTON 208
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 11 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 840 ₴










