-35%NEWШкіряна чоловіча сумка-месенджер 21x24x6, барсетка з натуральної шкіри Tiding Bag 9389 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-9389
2 746 ₴
1 790 ₴
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер з натуральної шкіри чорна Tiding Bag 6197
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ): 21 x 24 x 6.
- Виробник: Туреччина;
Опис:
Чорна шкіряна сумка в чорному кольорі з зернистою текстурою. Сумка оснащена текстильним плечовим ременем, який регулюється по довжині, сріблястою фурнітурою і шкіряними пуллер. Сумка має одне основне відділення, яке знаходиться під клапаном. Клапан закривається на дві магнітні кнопки. Також з лицьового боку є кишеня відкритого типу, з тильного боку є кишеня відкритого типу на магнітній кнопці. Основне відділення розділено на дві частини, кишенею-перегородкою на блискавці, також всередині є кишеня відкритого типу і кишеню на блискавки.
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер 21x24x6, барсетка з натуральної шкіри Tiding Bag 9389 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ricco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 790 ₴










