-50%NEWЧоловічий класичний месенджер 23х26х6, шкіряний барсетка через плече Tiding Bag 2862 чо Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-2862
3 580 ₴
1 790 ₴
Чоловічий класичний месенджер через плече шкіряний чорний Tiding Bag 2862
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 23 х 26 х 6.
Структура:
- (2) два об'ємні відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (1) одна зовнішня глибока відкрита кишеня під клапаном;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка через плече (месенджер) є дуже потрібним та практичним аксесуаром для сучасного чоловіка. Ця сумка стильно виглядає, якісно зроблена та гармонійно підійде до будь-якого стилю, а завдяки своїй формі зручна у використанні. Сумка закривається на перекидний клапан, під яким знаходяться два основні відділення, що закриваються на блискавку. Усередині сумки додатково є бічна кишеня на блискавці та дві відкриті кишені для дрібниць. Ззовні під клапаном розміщена глибока відкрита кишеня, а з тильного боку - врізна кишеня на блискавці. Підкладка сумки – текстиль. Колір фурнітури – срібло. Має текстильний регульований ремінь.
Чоловічий класичний месенджер 23х26х6, шкіряний барсетка через плече Tiding Bag 2862 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 790 ₴









