-53%NEWЧоловічий стильний слінг на плече 18х32х6, сумка рюкзак для подорожей та відпочинку TID Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-7862
2 980 ₴
1 390 ₴
Чоловічий стильний чорний шкіряний слінг на плече TIDING BAG 7862
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х32х6
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) одна кишеня на блискавці на лицьовій стороні
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Слінг на одну шлейку через плече з натуральної шкіри. Щільна шкіра з зернистою поверхнею, надійна срібляста фурнітура, зручні шкіряні пулери й оптимальний розмір роблять цю модель дуже зручною у використанні. Шлейка виготовлена зі щільного текстилю та перестібається на ліву або праву сторону за допомогою карабіна. Слінг має два відділення, всередині основного є маленькі кишені для дрібниць. Також із лицьового боку є додаткова кишеня на блискавці, вертикального типу. З тильного боку є кишеня на блискавці
Чоловічий стильний слінг на плече 18х32х6, сумка рюкзак для подорожей та відпочинку TIDING BAG 7862 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Висота | 32 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 7 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Стать | Чоловічий |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 390 ₴










