-43%NEWЧоловічий слінг зі шкіри 17х30х6, крейзі хорс для телефону 6349 коричневий Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-6349
4 180 ₴
2 390 ₴
Чоловічий слінг зі шкіри крейзі хорс в коричневому кольорі 6349
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Україна
- Колір коричневий;
- Розміри (ШхВхГ): 17х30х6
Структура:
- (2) два основних відділення на блискавці;
- (1) одна кишеня на блискавці лицьової сторони;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) усередині маленька кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня.
Опис:
Месенджер на одну шлейку через плече із натуральної шкіри. Матова шкіра коричневого кольору, надійна срібляста фурнітура, зручні шкіряні пуллери та оптимальний розмір роблять цю модель дуже зручною у використанні. Шлейка виконана із щільного текстилю та перестібається на ліву чи праву сторону за допомогою карабіна. Слінг має одне головне відділення, у якому є маленькі кишені для дрібниць. Також з лицьового боку є додаткова кишеня на блискавці, а також маленька кишеня вертикального типу. З тильного боку є кишеня закритого типу.
Чоловічий слінг зі шкіри 17х30х6, крейзі хорс для телефону 6349 коричневий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 390 ₴








