-50%NEWШкіряний класичний жіночий рюкзак 26х32х15, наплічна сумка з багатьма відділеннями, чор Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-94083
3 980 ₴
1 990 ₴
Шкіряний класичний жіночий рюкзак чорний 94083
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 26 х 32 х 15
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.
Шкіряний класичний жіночий рюкзак 26х32х15, наплічна сумка з багатьма відділеннями, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 990 ₴








