-50%NEWШкіряний жіночий міський рюкзак на блискавці 23х29х13, сумка наплічна для прогулянок, ч Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-85271
3 980 ₴
1 990 ₴
Шкіряний жіночий міський рюкзак на блискавці чорний 85271
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 23 х 29 х 13
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одне додаткове відділення на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.
Шкіряний жіночий міський рюкзак на блискавці 23х29х13, сумка наплічна для прогулянок, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 990 ₴









