-50%NEWЧоловіча шкіряна сумка-барсетка 20х25х 5.5, месенджер через плече Bexhill BX-02103 чорн Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-BX-02103
2 980 ₴
1 490 ₴
Чоловіча шкіряна сумка-барсетка через плече чорна Bexhill BX-02103
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 20 х 25 х 5.5.
Структура:
- (2) два великі відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Лаконічна чоловіча сумка на плече виконана з високоякісної натуральної шкіри, м'якої на дотик. Виріб має два рівномірні основні відділення, всередині яких знаходяться бічна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу. Крім основних відділень, сумка має зовні також три додаткові відділення-кишені (з лицьової та тильної частини). Кожне відділення застібається за допомогою якісної фурнітури. Усередині сумка оброблена щільною підкладкою. Ремінець сумки щільний, регульований, знімний, а коротка зручна ручка в руці.
Чоловіча шкіряна сумка-барсетка 20х25х 5.5, месенджер через плече Bexhill BX-02103 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 490 ₴










