-50%NEWСумка-барсетка чоловіча через плече 22х18х8, шкіряна сумочка планшет Tiding Bag TD-6929 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-69291
3 380 ₴
1 690 ₴
Сумка-барсетка чоловіча через плече шкіряна гладка чорна Tiding Bag TD-69291
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22х18х8.
Структура:
- (3) три великі відділення під клапаном;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня відкрита кишеня під накидкою;
- (1) одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Доволі вмістовна чоловіча сумка через плече, виконана з м'якої високоякісної натуральної шкіри. Два основних відділення рівномірні, одне з них має бокову кишеню на блискавці, а також кишеню відкритого типу. Між основними відділеннями є додаткове відділення на магнітній кнопці. З тильної частини сумки знаходиться кишеня на блискавці, а з лицьової частини – глибоке відділення без застібки під накидкою. Відділення застібаються за допомогою якісної фурнітури. Внутрішнє оздоблення сумки - щільна підкладка. Ремінь сумки текстильний, знімний, надійно кріпиться за допомогою карабіна.
Сумка-барсетка чоловіча через плече 22х18х8, шкіряна сумочка планшет Tiding Bag TD-69291 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 690 ₴







