-50%NEWЧоловіча сумка для офіса 39x28×8, портфель папка для ноутбука та паперів SK N76955 чорн Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-N76955
3 900 ₴
1 950 ₴
Чоловіча сумка для ноутбука й документів чорна SK N76955
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 × 8.
Структура:
- (1) одна кишеня на блискавці з тильного боку;
- (1) одне основне відділення;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна внутрішня кишеня.
Опис:
Філософія творців торгової марки Tiding Bag полягає у прагненні сьогодні задовольнити ті потреби покупця, які стануть актуальними лише завтра. Якщо ви віддаєте перевагу функціональним речам, багато працюєте, постійно пересуваєтеся по світу і дратуєтесь, помічаючи найменші вади — обирайте вироби бренду Tiding. Вироби бренду Tiding Bag вибирають люди, пріоритетом яких є комфорт та функціональність.
Чоловіча сумка для офіса 39x28×8, портфель папка для ноутбука та паперів SK N76955 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 950 ₴










